13 persona të ndaluar në dy ahengje shtëpiake në Shkup – nuk ishin në përputhje me masat për mbrojtje kundër covid-19

Më 17.01.2021 në 02.45, pasi kishte marrë informata paraprake se në një apartament në Rrugën “Rajko Zinzifov” në Shkup ka muzikë me zë të lartë dhe nuk respektohen masat për mbrojtje nga covid-19, zyrtarët policor nga SIA Shkup, bazuar në një urdhër të gjykatës , ka kryer kontroll në banesën, në pronësi të SG (34) nga Shkupi. Pronari dhe K.D. (33), FT (25), S.S. (27), E.J. (26), ER (35), R.M. u gjetën në apartament. . (29), T.T. (26) …

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *