KRRE-ja publikon sot çmimet e reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme do të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të jenë në fuqi deri të hënën e ardhshme.
Javën e kaluar me vendim të KRRE-së, çmimi i benzinës Euro Super -95 dhe Euro Super -98 u rritën për 1 denar, derisa dizeli për gjysmë denari.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *