Trump do të falë 100 persona në prag të lamtumirës

Presidenti Donald Trump po përgatitet që të falë dhe të zbresë dënimin për rreth 100 persona në prag të lamtumirës së tij në Shtëpinë e Bardhë, por në një furi vendimesh që manjati është gati të nënshkruajë në prag të lamtumirës së tij në Shtëpinë e Bardhë emri i tij nuk duhet të shfaqet, në kundërshtim me thashethemet e përhapura ditët e fundit.
Në listën e personave që do të marrin faljen presidenciale janë kriminelë me kollare (nëpunës), të dënuar për krime penale, reperë të profilit të lartë dhe miq dhe aleatë të vjetër si Steve Bannon ose Rudolph Giuliani. Ndër zërat e javëve të fundit gjithashtu mundësia e faljes parandaluese për anëtarët e familjes.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Trump do të falë 100 persona në prag të lamtumirës

  • 12/22/2021 at 08:55
    Permalink

    666310 409103A thoughtful insight and concepts I will use on my website. Youve certainly spent some time on this. Congratulations! 887294

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *