Gjërat po ndryshojnë në Ministrinë e drejtësisë!

Shenjat me përkthim në shqip postohen në Ministrinë e Drejtësisë njofton i dyti i ministrisë. Zëvendës Ministri Agim Nuhiu njoftoi sot dhe shkroi një status në të cilin deklaroi se “gjërat po ndryshojnë”. “Gjërat po ndryshojnë. “Gjuha shqipe në Ministrinë e Drejtësisë”, thuhet në postimin, i cili gjithashtu ka publiku disa foto.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Gjërat po ndryshojnë në Ministrinë e drejtësisë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *