Matoshi: Për zot, komb dhe atdhe, Me Ramushin President

Postimi i plotë i kandidatit për deputet nga rradhët e AAK, Matoshi
Të nderuarë miq dhe dashamirë,

Me kënaqësi të veçantë e pranova kandidimin për deputet në kuvendin e Kosovës.

Unë do të jem pjesë e listës së kandidatëve të Aleancës

Mirëpres bashkëpunimin dhe komunikimin me ju dhe llogaris në mbështetjen tuaj për një përfaqësim dinjitoz në kuvendin e Kosovës.

Për zot, komb dhe atdhe,
Me Ramushin President,
Voto 34!

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës
Ramush Haradinaj

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *