Mbyllet një lokal në Bogovinë të Tetovës, shkeli masat anti Kovid


Gjatë ditës së djeshme (18.01.2021) në periudhën prej 18.00 deri në 21.00, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë, në bashkëpunim me Inspektoratin Shtetëror të Tregut, kanë kryer kontroll në disa objektet hotelierike në lidhje me “mosveprimin sipas rregulloreve shëndetësore gjatë epidemisë”, kështu që në një objekt hotelierik në fshatin Bogovinë të Tetovës, pronë e personit Xh.B. (50) nga Bogovina, kanë qëndruar 4 persona dhe pronari i lokalit. Objekti është mbyll nga ISHT, dhe pasi çështja të dokumentohet plotësisht, do të përgatitet edhe parashtresë adekuate.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Mbyllet një lokal në Bogovinë të Tetovës, shkeli masat anti Kovid

  • 08/02/2021 at 04:09
    Permalink

    Hi there, You have done a fantastic job. I’ll certainly digg it and in my view recommend to my friends. I am confident they will be benefited from this site.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *