Superkupa e Spanjës: Barcelona 2-3 Athletic Bilbao, notat e lojtarëve

Inspektorati Shtetëror i Mjedisit ka njoftuar se mbrëmë ka qenë cak i sulmeve nga hakerët. Cak i hakërreve ka qenë posta elektronike e këtij Inspektorati, me çrrastë deri tek mediat janë dërguar komunikata të vjetra të Inspektoratit në fjalë.  Nga ky inspektorat këtë sulm të hakërreve e cilësojnë si presion ndaj punës së tyre.

“Këtë ngjarje e vlerësojmë si presion ndaj punës tonë dhe dëshirojmë të njoftojmë opinionin se do të vazhdojmë të kryejmë punën tonë, në mënyrë transparente dhe joselektive”, njoftojnë nga Inspektorati Shtetëror i Mjedisit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Superkupa e Spanjës: Barcelona 2-3 Athletic Bilbao, notat e lojtarëve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *