Moti sot në vend

Moti në vend do të jetë me vranësira dhe me periudha të ndryshueshme të diellit. Paradite në pjesët perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të kohëpaskohshme të shiut, në male dëborë. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -7 deri në -2, ndërsa ajo e ditës do të sillet prej 4 deri në 11 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

17 thoughts on “Moti sot në vend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *