Real Madrid largohet nga garat e kupës, Juventus triumfon

Gjiganti i futbollit Real Madrid ishte në siklet në Kupën e Spanjës, duke pësuar një humbje nga liga e tretë Alcoyano. “Mbretërit” humbën 2-1, pas kohës shtesë, pasi pjesa e rregullt e ndeshjes përfundoi pa fitues 1-1.

Juventusi triumfon në Superkupën e Italisë, Ronaldo është “mbreti” i shënuesve (video)

Skuadra e Juventusit triumfoi në Superkupën e Italisë. “Zonja e Vjetër” mundi Napolin 2-0 në finale dhe fitoi titullin e parë të sezonit të ri në futbollin italian.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

265 thoughts on “Real Madrid largohet nga garat e kupës, Juventus triumfon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *