Moti i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha dielli

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha dielli. Në pjesën veri-perëndimore të vendit moti do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet më të larta reshjet do të jenë të dëborës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa ajo maksimale do të sillet prej 7 deri në 13 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha dielli

  • 11/05/2021 at 07:28
    Permalink

    420852 24960Once I originally commented I clicked the -Notify me when new feedback are added- checkbox and now every time a remark is added I get four emails with the same comment. Is there any means you possibly can remove me from that service? Thanks! 874705

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *