Gjatë 24 orëve të fundit, 1506 raste të reja të infeksionit me koronavirus janë konfirmuar në Slloveni dhe 20 njerëz kanë vdekur

Aktualisht, 1129 qytetarë me kovid-19 janë duke marrë trajtim spitalor në Slloveni, nga të cilët 192 pacientë janë në kujdes intensiv. Numri i rasteve aktive në vend është 18677, që nga fillimi i pandemisë pasojat e shkaktuara nga virusi corona kanë vrarë 3309 qytetarë. Deri dje, 46,467 njerëz morën vaksinën corona në Slloveni. Slloveni: 20 të vdekur, 1506 raste të reja të koronës të regjistruara, tha qeveria Sllovene.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Gjatë 24 orëve të fundit, 1506 raste të reja të infeksionit me koronavirus janë konfirmuar në Slloveni dhe 20 njerëz kanë vdekur

  • 10/09/2021 at 14:56
    Permalink

    964892 778338Sorry for the huge review, but Im truly loving the new Zune, and hope this, as effectively as the excellent reviews some other folks have written, will support you decide if its the best choice for you. 328497

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *