Moti me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu të cilat në pjesën perëndimore do të jenë më të theksuara, në vendet më të larta reshjet do të jenë me dëborë. Temperatura minimale do të sillet në interval prej 1 deri në 6 gradë, derisa ajo maksimale prej 6 deri në 12 gradë Celsiusë.
Në Shkup moti do të jetë kryesisht me vranësira. Pasdite priten reshje shiu. Temperatura minimale do të ulet në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti me vranësira dhe reshje shiu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *