Naser Zyberi zgjidhet Avokat i Popullit

Me 61 vota “pro” dhe asnjë kundër ish-kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Zyberi u zgjodh Avokat i ri i Popullit. Zyberi do të zëvendësoj Ixhet Memtin i cili për vite me radhë ka qenë Avokat i Popullit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Naser Zyberi zgjidhet Avokat i Popullit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *