Ndodh edhe kjo, babai e shit vajzën e tij për 20,000 euro

Në Malin e Zi, babai e shiti vajzën e tij për 20,000 euro. Një banor 44-vjeçar i Podgoricës është arrestuar nën dyshimin e kryerjes së krimit të trafikimit njerëzor në dëm të vajzës së tij të mitur, tha policia malazeze. Policia dyshon se ai e shiti vajzën e tij 15-vjeçare për 20,000 euro për t’u martuar në mënyrë të paligjshme. Në shtator të vitit të kaluar, i dyshuari ra dakord me një familje nga Gjermania për të lidhur një martesë të paligjshme midis vajzës së tij të mitur dhe djalit të tyre. Ai ia dorëzoi vajzën kushëririt të tij, të cilit i dha një prokurë për ta transferuar atë në Gjermani. faktor/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

23 thoughts on “Ndodh edhe kjo, babai e shit vajzën e tij për 20,000 euro

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *