Shkup, brenda 24 orëve qindra gjoba në trafik

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka shqiptuar 137 gjoba për shkelje të rregullave në trafik. 17 sanksione janë vendosur për vozitje pa patentë shoferi, 18 për përdorim të celularit gjatë vozitjes, 4 për vetura teknikisht të parregullta ose të paregjistruara. Policia ka shqiptuar pesë gjoba për vozitje nën ndikim të alkoolit, 16 për mosrespektim të kufizimit të shpejtësisë, si dhe 15 gjoba për parkim të gabuar.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Shkup, brenda 24 orëve qindra gjoba në trafik

  • 08/02/2021 at 07:46
    Permalink

    Hello, Neat post. There’s an issue along with your site in internet explorer, might check this… IE nonetheless is the marketplace chief and a large component to other folks will leave out your great writing due to this problem.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *