Vjosa Osmani: Albin Kurti do të jetë kryeministër

Në historinë e popujve vota ka dy funksione: për ta ndëshkuar një model qeverisës dhe për ta hapur një kapitull të ri politik. Kthesat politike kërkojnë kurajo dhe guxim.

Më 14 shkurt me kurajo dhe guxim, e me vullnetin tuaj, Albin Kurti do të jetë kryeministër shkruan Vjosa Osmani.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Vjosa Osmani: Albin Kurti do të jetë kryeministër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *