Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

PTemperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 13 gradë celsius.

Mot me vranësira dhe reshje shiu pritet të ketë edhe gjatë ditës së nesërme.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *