Në kufirin Bullgari-Maqedoni kapen 6 persona me teste false për Covid-19

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht gjatë orës 15:00 në vendkalimin kufitar mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut, gjegjësisht në “Deve Bair” janë kapur gjashtë persona me PCR testeve negative për Covid-19, të falsifikuara, transmeton Alsat. Një person i arrestuar është nga Kavadari kurse pesë të tjerë nga Shkupi.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

31 thoughts on “Në kufirin Bullgari-Maqedoni kapen 6 persona me teste false për Covid-19

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *