Covid19/7 viktima dhe 407 të infektuar njofton MSH

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 540 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 407 kanë rezultuar pozitivë, ose 16 % e tyre. Po ashtu në 24 orët e fundit 7 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 399 persona.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

13 thoughts on “Covid19/7 viktima dhe 407 të infektuar njofton MSH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *