Fjalët përfundimtare të mbrojtjes në rastin “Monstra”

Me fjalët përfundimtarë të palës mbrojtëse sot në Gjykatën Penale në Shkup duhet të vazhdoj gjykimi për rastin “Monstra”.
Në seancën e fundit në fjalët përfundimtare, prokurorja Fatime Fetai kërkoi dënime maksimale për të akuzuarit Halil Demiri dhe vëllezërit Afrim dhe Agim Ismaillloviq, të akuzuar për veprën “terrorizëm”.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Fjalët përfundimtare të mbrojtjes në rastin “Monstra”

  • 01/10/2022 at 15:13
    Permalink

    914929 197899The next time I just read a weblog, I really hope which it doesnt disappoint me up to this 1. Get real, Yes, it was my choice to read, but I personally thought youd have something interesting to convey. All I hear can be a handful of whining about something you can fix within the event you werent too busy trying to find attention. 993603

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *