Ndahet këngëtarja kroate Severina

Nuk ka më një foto në profilin e Severinës që e uron atë për ditëlindjen këtë verë. Profili i Igor nuk ka foton që ai postoi në fillim të qershorit të vitit të kaluar, pasi ata e ndoqën atë në Instagram.
Prej disa kohësh është spekuluar se diçka nuk shkon me martesën e këngëtares së Splitit Severina Kojic (48) dhe burrit të saj Igor (33). Kjo mbështetet nga lëvizja e tyre e fundit – ata fshinë fotot e fundit të ndara në Instagram.
Profili i Seve nuk ka më foton që e uron atë për ditëlindjen këtë verë.
Nuk ka asnjë foto në profilin e Igor që ai publikoi në fillim të qershorit të vitit të kaluar

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

484 thoughts on “Ndahet këngëtarja kroate Severina

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *