Zaev pas propozimit të Pendarovskit: Jam gati të shtyhet regjistrimi

Unë gjithashtu pashë propozimin e Presidentit Pendarovski për të shtyrë regjistrimin për një muaj, ok – unë jam gjithmonë i gatshëm, gjithçka vlen të merret parasysh. Në verë ne e dimë që regjistrim nuk bëhet shtatori është fushatë, tetori është periudha zgjedhore për zgjedhjet lokale dhe nëse mendoni për një muaj apo dy për të përfunduar deri në mes të qershorit, ne tashmë shohim që opozita e ka refuzuar atë . “Kjo është arsyeja pse unë do ta dërgoj mesazhin edhe një herë për të qenë i përgjegjshëm dhe për të kryer regjistrimin,” tha Zaev. tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

9 thoughts on “Zaev pas propozimit të Pendarovskit: Jam gati të shtyhet regjistrimi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *