”Zhan Mitrev”, notë proteste Ministrisë së Shëndetësisë

Klinika private Zhan Mitrev i dërgoi notë proteste Ministrisë së shëndetësisë. Nga Klinika kërkojnë korrigjim dhe kërkim falje, pasi në statistikën e djeshme, ministria informoi për 14 pacientë të vdekur në këtë Klinikë gjatë muajit të kaluar. Nga Klinika Zhan Mitrev reagojnë sepse Ministria në deklaratën e saj nuk ka përmendur numrin e pacientëve të vdekur gjatë janarit në çdo klinikë tjetër një nga një, dhe këtë ata e shohin si prishje të imazhit të kësaj klinike. Nga Klinika Zhan Mitrev krahasuan se nga 328 pacientët e vdekur gjatë janarit, në klinikën e tyre vetëm 14 pacientë e kanë humbur betejën me Kovid -19, ose 4.9% e të vdekurve në muajin janar. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “”Zhan Mitrev”, notë proteste Ministrisë së Shëndetësisë

 • 10/18/2021 at 01:21
  Permalink

  969080 153585As I site owner I believe the articles here is rattling superb , thanks for your efforts. 124276

  Reply
 • 10/16/2021 at 18:13
  Permalink

  545212 912983Wow post thanks! We feel your articles are excellent and want much more soon. We really like anything to do with word games/word play. 149687

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *