Akcion policorë, arrestime të shumta, policë dhe diler të drogës

Një numër i madh i oficerëve të policisë, inspektorëve, anëtarëve të njësive speciale janë duke u arrestuar në disa lokacione në të gjithë qytetin e Prilepit. Nga burime jozyrtare, Markukule.mk mëson se po shkatërrohet një rrjet i madh i shpërndarësve të drogës, i cili përfshinte menaxherë të lokaleve, hoteleve, oficerëve të policisë, të cilët për një kohë të gjatë tregtonin drogë në disa lokacione. Më shumë detaje nga Ministria e Brendshme pritet së shpejti.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Akcion policorë, arrestime të shumta, policë dhe diler të drogës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *