Moti sot në vend

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Në orët e hershme të mëngjesit nëpër disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 0 deri në 6 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 13 deri në 22 gradë.  Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura e mëngjesit do të ulet deri në një gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij në 16 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

42 thoughts on “Moti sot në vend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *