476 raste të reja me Kovid-19, regjistrohen dhe 9 viktima

Gjatë 24 orëve të fundit nga 2863 teste të kryera 476 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë (MSH). Ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik njofton se gjatë 24 orëve të fundit 407 pacientë janë shëruar. Ndërsa 9 persona kanë humbur betejën me Kovid-19.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “476 raste të reja me Kovid-19, regjistrohen dhe 9 viktima

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *