Kokainë me logon “koronavirus”, arrestohet shqiptari në Itali

arrestuari është kapur gjatë një kontrolli të karabinierëve në një kohë kur vendi ishte në izolim. Ai ka tentuar të largohet sapo ka parë policinë, por këto të fundit i janë vënë në ndjekje dhe më pas kanë mundur ta ndalojnë.

Pas kontrollit në makinën e shqiptarit, u gjetën 55 kg kokainë . Logoja e “koronavirusit” ishte shtypur në pako, me një karikaturë që përshkruante molekulën e virusit.

30-vjeçari u arrestua me akuzën e posedimit të drogës me qëllim të tregtisë. Automjeti ku ruhej droga dhe lënda narkotike u konfiskua.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

358 thoughts on “Kokainë me logon “koronavirus”, arrestohet shqiptari në Itali

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *