Deputeti Snopce në fushatë të LVV: 14 shkurti për Kosovën do të jetë ditë shumë e rëndësishme

Të dashur miq,

Sot isha në kampanjë të përbashkët dhe për t’i dhënë mbështetje mikut tim nga Kosova, z. Glauk Konjufca.

14 shkurti për Kosovën do të jetë ditë shumë e rëndësishme për të ardhmen e tyre si shtet.

Prandaj, ju bëj thirrje të gjithë Ju që keni të drejtë vote në Kosovë, të shfrytëzoni këtë të drejtë dhe të votoni numrin e Referendumit, 127 shkruan në facebook status deputeti Snooçe

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *