Moti sot me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri 15 gradë

Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me vranësira dhe reshje shiu. Nëpër male në pjesë perëndimore të vendit reshjet do të jenë me dëborë. Pasdite në disa vende më të larta reshjet do të kalojën në dëborë. Gjatë natës, sidomos përgjatë Vardarit do të fryj erë veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 8 deri në 15 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Moti sot me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri 15 gradë

  • 10/01/2021 at 12:38
    Permalink

    436460 392581Echt tolle Seite. Rubbish bin eigentlich nur per Zufall hier gelandet, aber ich bin jetzt schon complete von der tremendous Seite beeindruckt. Gratuliere dazu!! Viel Erfolg noch durch der sehr guten Home-page mein Freund. 501995

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *