Moti sot me diell dhe i ftohtë

Moti sot me diell por i ftohtë, pasdite në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të vranësirave mesatare. Do të fryj erë e përforcuar veri-perëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -9 deri në -1, ndërsa ajo e ditës do të sillet nga -2 deri në 6 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *