Më shumë borë në Kodër të Diellit, më ftohtë në Mavrovë

Mëngjesin e sotëm temperatura më e ftohtë është regjistruar në Mavroë, ku janë matur -13 gradë Celsius, ndjekur nga Krushevë me – 11, Berovë -10, në Kriva Pallankë -9, në Prilep – 7, transmeton Alsat. Minus gjashtë gradë nën zero janë regjistruar në Manastir, Dibër, Shtip dhe Tetovë, -5 në Shkup-Zajcev Rid dhe në Ohër, -4 në Strumicë dhe Demir Kapi, -3 në Dojran. Më së shumti borë ka në Kodër të Diellit, ku shtresa e borës ka arritur 40 centimetra, njofton Drejtoria Hidrometeorologjike.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Më shumë borë në Kodër të Diellit, më ftohtë në Mavrovë

  • 10/16/2021 at 03:29
    Permalink

    619936 727511hello, your site is truly great. We do appreciate your give excellent outcomes 490034

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *