Libri i gjeografisë, Ahmeti: Ministrat s’mund të jenë edhe redaktorë

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti i merr në mbrojtje ministrat e arsimit që ishin nga radhët e partisë së tij. Ai thotë se ish ministrat që kanë udhëhequr me Ministrinë e Arsimit për disa vite, nuk janë redaktorë dhe lektorë për librave për t’i larguar përmbajtjet fyerëse nga të njëjtat. Duke iu referuar librit të gjeografisë, Ahmeti thotë se fyerjet janë banale dhe se me libra të tillë nuk mund të mësohet. Ndërkohë libri i Gjeografisë është botuar që në vitin 2002, periudhë kur partia e Ahmetit ishte bërë pjesë e Qeverisë. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Libri i gjeografisë, Ahmeti: Ministrat s’mund të jenë edhe redaktorë

  • 02/20/2021 at 13:10
    Permalink

    I received the wig, and the express speed is great! The wig looks good, it’s real hair, it’s bought for the eldest sister, and the top of her head is a little bit less. After wearing this, it covers it perfectly. It’s very *really, it’s the same as my own hair. It’s great to have a post to help the elder sister solve the problem of less posting. Thank you to the store for showing us such a *really good quality product. I will continue to pay attention to it and repurchase it again in the future.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *