Burri 99-vjeçar i Mbretëreshës Elizabeth II, është shtruar në spital

Philip, burri 99-vjeçar i Mbretëreshës Elizabeth II, është shtruar në një spital në Londër si një masë paraprake sepse ai nuk ndihej mirë, tha Pallati Buckingham.

Burime nga pallati mbretëror thanë se duka i Edinburgut erdhi me makinë në spital, ku mjekët vendosën ta mbanin. Ai nuk ndihej mirë për disa ditë, gjë që nuk lidhet me koronavirusin. Ai dhe Mbretëresha morën vaksinën Covid-19 muajin e kaluar.

“Princi është në spital, por me humor të mirë. “Ai pritet të qëndrojë për disa ditë,” tha pallati.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Burri 99-vjeçar i Mbretëreshës Elizabeth II, është shtruar në spital

  • 10/07/2021 at 17:17
    Permalink

    76757 113280Hoping to go into business venture world-wide-web Indicates revealing your products or services furthermore companies not only to ladies locally, but nevertheless , to many prospective clients in which are online in most cases. e-wallet 585403

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *