Zaev: Libri i Gjeografisë do të ndërrohet deri vitin e ardhshëm

Libri ekziston që nga viti 2002 apo 2006, nuk e di nga kur, për herë të parë problemi është detektuar në vitin 2018, dhe vjen në radhë për ndryshim pikërisht tani dhe besoj se do të ndërrohet dhe jo vetëm kjo, por gjithkund ku ka përmbajtje fyese, fyejnë apo nuk janë adekuate duhet t’i mënjanojmë dhe do ti mënjanojmë”, tha Zaev.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Zaev: Libri i Gjeografisë do të ndërrohet deri vitin e ardhshëm

  • 12/31/2021 at 00:08
    Permalink

    141090 824565Hey! Fine post! Please keep us posted when I can see a follow up! 436363

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *