Parashikimi i motit për sot

Moti paradite në disa lugina do të jetë me mjegull dhe vranësira të vogla, ndërsa gjatë ditës do të jetë i ndryshueshëm me periudha dielli. Në orët e mbrëmjes dhe gjatë natës duke filluar nga verilindja do të ketë rritje të vranësirave dhe reshjeve të përkohshme të shiut, ndërsa në viset më të larta borë e lehtë ku deri në orët e mëngjesit reshjet do të ndalen.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

14 thoughts on “Parashikimi i motit për sot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *