16 viktima nga Kovid-19 në Maqedoni

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e vendit janë kryer 2160 teste nga të cilat 254 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj Kovid-19, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 151 persona të shëruar dhe 16 të tjerë të cilët kanë humbur betejën me Kovid-19.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *