Derivatet e naftës me çmime të reja

Sot, Komisioni Rregullator i Energjisë do të shpallë vendimin për çmimet e reja të derivateve të naftës, të cilat do të hyjnë në fuqi në mesnatë.

Javën e kaluar, çmimi i EUROSUPER BS-95 u rrit me 1 MKD, dhe i EUROSUPER BS-98 me 0.50 MKD / litër.

Çmimi i EURODIESEL (DE V) dhe vajit ekstra të lehtë shtëpiak u rrit për 1.5 denarë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

95 thoughts on “Derivatet e naftës me çmime të reja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *