Sot kohë me diell në vend

Sot koha në Maqedoni do të jetë me diell me erë të dobët të ndryshueshme. Në mëngjes, në lugina do të ketë mjegull dhe re të ulëta. Nesër moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga veriperëndimi, sidomos përgjatë Povardarie. Në mëngjes, në disa lugina do të ketë kushte për mjegull të lehtë. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 12 deri në 21 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Sot kohë me diell në vend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *