Bitcoin pëson ulje prej 17%

Bitcoin ra deri në 17% të hënën pasi arriti një rekord të lartë prej $ 58,000 gjatë fundjavës. Të Dielën, bitcoin arriti 58,042 dollarë amerikanë, gjë që rriti fitimin vjetor në më shumë se 100%.

Bitcoin ra me 17% të hënën dhe çmimi i tij ishte nën 48,000 dollarë. Të Dielën, kriptovaluta arriti një rekord 58,042 $, duke e çuar fitimin e saj vjetor në mbi 100%. Significantshtë gjithashtu domethënëse që të Premten, Bitcoin arriti një kapitalizim të tregut prej $ 1 trilion.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

234 thoughts on “Bitcoin pëson ulje prej 17%

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *