Moti sot është me diell dhe më i ngrohtë me erëra

Në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare nga veriperëndimi, veçanërisht përgjatë Povardarie. Në mëngjes në disa lugina do të ketë kushte për mjegull të lehtë. Temperatura do të lëvizë nga -2 deri në 16 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *