Guardiola: Kemi shumë para dhe mund të blejmë kë të duam!

Manchester City është në një seri të pabesueshme me 19 fitore radhazi. Skuadra e Pep Guardiola duket e pandalshme dhe viktima e tyre e re ishte Borussia Monchengladbach (2-0).

Pas ndeshjes, gazetarët e pyetën Pep Guardiola se si do ta shpjegonte serinë e pabesueshme me Manchester City, dhe ai dha një përgjigje të shkurtër.

“Ne kemi shumë para dhe ne mund të blejmë lojtarë të mahnitshëm”, ishin fjalët që strategu spanjoll tha me sarkazëm në pyetje.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

49 thoughts on “Guardiola: Kemi shumë para dhe mund të blejmë kë të duam!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *