Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi dhe Basha firmosin marrëveshjen nesër

Kujtojmë se PD dhe LSI vendosën të dalin me dy lista në zgjedhje dhe jo në një koalicion.

Marrëveshja do të firmoset në një prej hoteleve luksoze të Tiranës dhe jo në njërën prej selive të partive.

Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha firmosin marrëveshjen politike të  bashkëpunimit pas zgjedhor në orën 10:00 ditën e nesërme.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *