Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 20 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare në pjesët perëndimore nga perëndimi, dhe në lindje nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 14 deri në 20 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *