Pesë më të votuarit e Vetëvendosjes

Më e votuara në listën e LVV-së është Vjosa Osmani, me 300 mijë e 788 vota, e pasuar nga Glauk Klonjufca, me 200 mijë e 641 vota, ndërsa i treti me më së shumti vota është Arben Vitia, gjithsej 107 mijë e 813 vota.

Në ndërkohë, top-pesëshen e përmbyll Donika Gërvalla, me 71 mijë e 720 vota dhe Vasfije Krasniqi me 60 mijë e 885. /Express

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

15 thoughts on “Pesë më të votuarit e Vetëvendosjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *