Ahmeti: Opozita duhet të kritikojë!

Opozita si gjithmonë…është misioni i opozitës të shpreh vërejtjet e veta, qofshin ato edhe pa vend sepse roli i opozitës, jo vetëm te ne, por në të gjitha vendet e përparuara demokratike. Vetëm në raste të veçanta mund të bëhen pjesë e një procesi të rëndësishëm për vendin, përndryshe ato detyrë e kanë që të japin dhe mos të pajtohen me shumicën parlamentare”, tha mes tjerash Ahmeti. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

109 thoughts on “Ahmeti: Opozita duhet të kritikojë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *