Moti me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite në pjesët perëndimore do të ketë kushte për shi të dobët lokal, ndërsa në male për dëborë. Do të fryjë erë mesatare, në pjesët perëndimore herë pas here më e përforcuar nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -4 deri në 3, ndërsa ajo maksimale nga 12 deri në 18 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

9 thoughts on “Moti me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *