Kamçev para gjykatësit hetues, Prokuroria kërkon paraburgim

Nga Prokuroria për Krim të Organizuar kanë njoftuar se arrestimi ka pasur pas raportit të Agjencisë për Siguri Kombëtare se Kamçev po përgatitet për arratisje.


Arrestohet biznesmeni Orce Kamçev

Biznesmeni Orce Kamçev është arrestuar mëngjesin e sotëm dhe është dërguar në Stacionin Policor-Karposh, konfirmojnë për MIA burime nga Ministria për Punë të Brendshme. Ai sot do të paraqitet para gjykatësit, ndërkohë raportohet se ai është përgatitur për arratisje. Kamçev është i dyshuar në rastin “Perandoria”. Alsat/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *