Bien djeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Ndërkohë në pjesët më të larta të vendit dhe në ato malore reshjet do të jenë të dëborës. Ndërsa gjatë mbrëmjes dhe natës drejtë së martës reshje të borës do të ketë edhe në vendet më të ulëta. Do të fryj erë veriore e përforcuar që do të ndikoj në uljen e temperaturës për 7 deri në 9 gradë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3-7 gradë ndërsa ajo e maksimale prej 5 deri në 12 gradë Celsiusë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Bien djeshëm temperaturat, njihuni me parashikimin e motit

  • 10/13/2021 at 09:27
    Permalink

    201541 940353I certainly did not realize that. Learnt something new nowadays! Thanks for that. 957707

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *