Covid19/Serbia nga nesër në lockdown

Shtabi i krizave në Serbi ka vendosur të mbyllë vendin nesër përsëri në mënyrë që të zvogëlojë numrin e pacientëve me koronavirus.
Sipas Blic, Serbia do të mbyllet si fundjava e kaluar, që do të thotë se vetëm dyqanet ushqimore, farmacitë, pikat e karburantit dhe objektet shëndetësore do të lejohen të veprojnë. Ky ndalim sigurisht do të zgjasë gjatë fundjavës.
Selia e krizës e Serbisë pritet të njoftojë zyrtarisht këto masa së shpejti. kanal5/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

21 thoughts on “Covid19/Serbia nga nesër në lockdown

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *