Ronaldo nuk ndalet: Rekordet më mbajnë gjallë, dua të tjera

Ka akoma shumë për të arritur dhe mendoj se mund ta bëjmë së bashku – shkroi ai në Instagram – Objektivat janë një pjesë thelbësore e asaj që unë jam.

Nuk mund të ndalem, por do të kërkoj më shumë, mezi pres të arrij një rekord tjetër. Gjithmonë dua më shumë dhe mendoj se kjo është arsyeja pse njerëzit shpesh thonë se kam kaq shumë energji dhe që nuk ndalem kurrë. Ndoshta është e vërtetë, por kjo është thelbësore për të më mbajtur gjallë!” tch/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Ronaldo nuk ndalet: Rekordet më mbajnë gjallë, dua të tjera

  • 04/07/2021 at 17:14
    Permalink

    When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *